KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14624055
nr 1462 4055
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Marin. Signerad, akvarell, 29x19, yttermått inklusive ram: 41x32
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:19:15
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr